Mata Logomat – Wycieraczka z możliwością prania

Maty z własnym nadrukiem

Wycieraczki z własnym nadrukiem – oryginalne i czyste wnętrze

Wycieraczki z własnym nadrukiem to doskonały produkt dla indywidualistów ceniących sobie oryginalną oraz czystą przestrzeń. Takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi się w firmach, które stawiają na ciekawe, a zarazem użyteczne gadżety promocyjne. Wycieraczki z własnym nadrukiem z całą pewnością zwrócą na siebie uwagę, a dodatkowo pozwolą oczyścić obuwie z wszelkich zbędnych zabrudzeń, które w normalnych warunkach zostałyby wniesione do pomieszczenia.

Jeżeli zatem jesteś zwolennikiem wysokiej jakości i chcesz budować pozytywny wizerunek marki, to koniecznie wybierz wycieraczki z nadrukiem od firmy Natare. Na naszych wycieraczkach z nadrukiem można umieścić dowolnie wybraną grafikę. Taka forma promocji jest bardzo skuteczna, gdyż od samego wejścia zaznajamia klienta z logiem danej firmy lub innym charakterystycznym elementem graficznym.

Dlaczego warto postawić na wycieraczki z własnym nadrukiem od Natare?

Oferowane przez Natare wycieraczki z własnym nadrukiem charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, intensywnymi kolorami oraz precyzyjnym odwzorowaniem elementów graficznych. Dzięki nim zwiększysz powierzchnię, na której możesz eksponować wizerunek marki. Takie wycieraczki z własnym nadrukiem sprawdzą się z sklepach, hotelach lub restauracjach. We wszystkich tych miejscach warto postawić nie tylko na aspekty estetyczne, ale także na czystość, higienę i bezpieczeństwo.

Wycieraczki z własnym nadrukiem od firmy Natare są polecane, kiedy potrzebujemy większej ilości takich samych produktów wysokiej jakości. W ofercie znajdziesz wycieraczki z nadrukiem o standardowych wymiarach oraz te, które są robione na życzenie klienta. Takie rozwiązanie pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, którzy decydują się na zakup naszych produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • 0 out of 5

  Mata wejściowa Jet-Print Logo

  268.00 1514.00  z VAT

  Jet-Print jest wewnętrzną matą, na której można nadrukować indywidualne grafiki, logo, czy napisy. Ponadto charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w urzędach, instytucjach, firmach, czy innych obiektach użyteczności publicznej.

  Mata potrafi zadbać o wizerunek. Spersonalizowana, z logo, napisem, czy grafiką jest idealna do budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, czy też jako reklama na podłodze, tak produktów, jak i usług. Przy tym utrzymuje czystość i higienę, bowiem bardzo dobrze zatrzymuje brud i wilgoć. Zapobiega tym samym przed roznoszeniem bakterii w budynku i redukuje koszty sprzątania. Mniejsza ilość zabrudzeń w pomieszczeniach to mniej nakładów na sprzątanie i środki czyszczące.

  PRZED ZAKUPEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW LOGO – Paleta kolorów w zdjęciach

  Quick View
 • 0 out of 5

  Promomat – wykładzina wejściowa z indywidualnym nadrukiem

  Zamów matę promocyjną z dowolnym nadrukiem dla swojej firmy.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE TEJ MATY – nasi przedstawiciele handlowi z przyjemnością przyjmą Państwa zamówienie

  Quick View
X