Profil Najazdowy – Clean System

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wycieraczki systemowe od firmy Natare

W ofercie naszej firmy znajdują się niezawodne, odporne na ścieranie i wykonane z materiałów najwyższej jakości wycieraczki systemowe (określane też często jako wycieraczki aluminiowe). Doskonale czyszczą obuwie z różnorodnych zabrudzeń, takich jak na przykład śnieg czy błoto. Dzięki temu są niezawodne w budynkach o dużym natężeniu ruchu pieszego, gdzie zachowanie wysokiego poziomu czystości oraz higieny jest szczególnie istotne. Wycieraczki systemowe można spotkać w hotelach, galeriach handlowych, biurach, szpitalach czy urzędach. We wszystkich tych miejscach liczy się nie tylko skuteczność czyszczenia, ale także zachowanie odpowiedniej estetyki we wnętrzu lub przed budynkiem.

Wycieraczki aluminiowe – w zależności od wybranego modelu – mogą być stosowane na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Zazwyczaj montowane są we wpuście o odpowiedniej głębokości albo na podłożu w profilowanej ramie aluminiowej. Taki sposób montażu sprawia, że wycieraczki systemowe są niezwykle stabilne i bezpieczne dla użytkowników. Nie zmieniają swojego położenia, przez co z łatwością można uniknąć ryzyka poślizgnięcia się, co jest bardzo ważne szczególnie w okresie zimowym.

Wycieraczki systemowe – poznaj naszą ofertę

U nas znajdziesz wycieraczki aluminiowe, które mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz budynków. Takie modele są niezwykle odporne na różnice temperatur, dzięki czemu zachowują swój kształt i właściwości czyszczące. Posiadamy między innymi wycieraczki systemowe z gumowymi wkładami czyszczącymi i szczotkami osadzonymi w profilach aluminiowych. Takie rozwiązanie to gwarancja najwyższego poziomu oczyszczania obuwia z wszelkich zabrudzeń.

Nasze wycieraczki systemowe bardzo dobrze absorbują wilgoć, a ponadto są odporne na ścieranie. Łatwo utrzymać je też w czystości, co czyni je niezawodnymi w różnych budynkach użyteczności publicznej. Można je czyścić przy pomocy odkurzacza (bez użycia dodatkowych detergentów) lub na mokro z wykorzystaniem maszyn czyszczących. Ta druga opcja czyni nasze wycieraczki systemowe bardzo popularnymi szczególnie w galeriach handlowych.