Fatigue-Step – bezpieczne systemowe płytki gumowe.

Maty na plac zabaw

Maty na plac zabaw – trwałe i bezpieczne wsparcie dla dziecięcych aktywności

Plac zabaw to miejsce pełne dziecięcych figlów i szaleństw, a co za tym idzie – niejednokrotnie obdartych kolan czy siniaków. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby znalazły się tam odpowiednie zabezpieczenia. Idealnym rozwiązaniem są specjalne maty na plac zabaw oferowane przez naszą firmę. Dzięki nim można skutecznie zredukować ryzyko groźnych wypadków i sprawić, że zabawa będzie czystą przyjemnością. Maty na plac zabaw z powodzeniem sprawdzą się zarówno w dużych obiektach rekreacyjnych, jak i niewielkich placach na osiedlach lub szkolnych boiskach. Wszędzie tam zapewnienie dzieciom odpowiednich warunków do komfortowej i bezpiecznej zabawy jest niezwykle ważne, dlatego zakup odpowiedniej maty na plac zabaw powinien być priorytetem przy projektowaniu tego typu miejsc.

Gdzie sprawdzą się maty na plac zabaw?

Maty na plac zabaw to produkty, które będą świetnym rozwiązaniem nie tylko w przypadku miejsc przeznaczonych dla dzieci, ale także innych obiektów rekreacyjnych, gdzie zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa odgrywa istotną rolę. Maty na place zabaw dedykowane mogą być też takim miejscom, jak ośrodki narciarskie, siłownie na świeżym powietrzu oraz inne wymagające obiekty użyteczności publicznej, w których liczy się odpowiedni poziom ochrony i czystości.

Maty na plac zabaw – oferta firmy Natare

Oferowane przez firmę Natare maty na place zabaw są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dlatego powinny znaleźć się w miejscach, w których tak ważne jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dodatkowo nasze maty na plac zabaw są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. To wszystko sprawia, że przez długi czas nie tylko pełnią swoje najważniejsze funkcje, ale także wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, co w przypadku obiektów rekreacyjnych ma niebagatelne znaczenie. Duże znaczenie ma też to, że maty na plac zabaw (jak na przykład znajdująca się w naszym asortymencie mata gumowa na plac zabaw) wykazuje właściwości antypoślizgowe, co jest szczególnie ważne chociażby podczas zimowych aktywności na świeżym powietrzu.

Wyświetlanie jednego wyniku

 • 0 out of 5

  Fatigue-Step – bezpieczne systemowe płytki gumowe.

  131.33 359.00  z VAT

  Stosowane w celu zwiększenia bezpieczeństwa na placach zabaw.

  • Bezpieczne systemowe płytki gumowe
  • Zatwierdzona krytyczna wysokość upadku: 0,6 m
  • Duży komfort przy wysokiej wytrzymałości.
  • Skuteczny drenaż w mokrych warunkach.
  • Antypoślizgowa
  Numer katalogowyRozmiarKolorWaga
  LM0206120,6 m x 1,2 mniebieski4,35 kg
  LM0306120,6 m x 1,2 mczerwony4,35 kg
  LM0406120,6 m x 1,2 mzielony4,35 kg
  LM0210151 m x 1,5 mniebieski8,75 kg
  LM0310151 m x 1,5 mczerwony8,75 kg
  LM0410151 m x 1,5 mzielony8,75 kg
  Quick View
X