Mata Logomat – Wycieraczka z możliwością prania

Wycieraczki z logo

Maty z logo – oryginalne wycieraczki z logo

Maty z logo to doskonały sposób na zachowanie czystości w pomieszczeniu, a jednocześnie oryginalna forma reklamy, która z pewnością zwróci na siebie uwagę odwiedzających dane miejsce osób. W naszej ofercie znajdą Państwo wycieraczki z logo wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu możecie mieć pewność, że mata z logo przez długi czas zachowa swoje właściwości czyszczące, a także będzie się wyróżniać trwałym nadrukiem i intensywnymi, żywymi kolorami.

Wycieraczki z logo firmy – poznaj nasze wyjątkowe maty z logo

U nas możesz zaprojektować wyjątkową wycieraczkę z logo firmy. Taka forma reklamy idealnie sprawdzi się w zakładach, ceniących sobie nieszablonowe rozwiązania, dbających jednocześnie o wysoki poziom higieny i porządek we wnętrzu. Nasze wycieraczki z logo firmy sprawdzą się doskonale m.in. w różnego rodzaju miejscach, które stawiają na ciekawy design i chcą być markami kojarzącymi się z wysoką jakością i odpowiedzialnością. Mata z logo będzie też z powodzeniem pełnić swoją rolę w sklepach, punktach usługowych, restauracjach. Może być też niebanalnym prezentem. Taka spersonifikowana mata to unikalny produkt, którym podkreślimy nasz indywidualny charakter.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • 0 out of 5

  Mata wejściowa Jet-Print Logo

  268.00 1514.00  z VAT

  Jet-Print jest wewnętrzną matą, na której można nadrukować indywidualne grafiki, logo, czy napisy. Ponadto charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi, dzięki czemu sprawdzi się w miejscach o wysokim natężeniu ruchu, przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w urzędach, instytucjach, firmach, czy innych obiektach użyteczności publicznej.

  Mata potrafi zadbać o wizerunek. Spersonalizowana, z logo, napisem, czy grafiką jest idealna do budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, czy też jako reklama na podłodze, tak produktów, jak i usług. Przy tym utrzymuje czystość i higienę, bowiem bardzo dobrze zatrzymuje brud i wilgoć. Zapobiega tym samym przed roznoszeniem bakterii w budynku i redukuje koszty sprzątania. Mniejsza ilość zabrudzeń w pomieszczeniach to mniej nakładów na sprzątanie i środki czyszczące.

  PRZED ZAKUPEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW LOGO – Paleta kolorów w zdjęciach

  Quick View
 • 0 out of 5

  Promomat – wykładzina wejściowa z indywidualnym nadrukiem

  Zamów matę promocyjną z dowolnym nadrukiem dla swojej firmy.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE TEJ MATY – nasi przedstawiciele handlowi z przyjemnością przyjmą Państwa zamówienie

  Quick View
X