Mata Stablemat – mata do stajni

Maty do stajni

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szukających niezawodnych i sprawdzonych mat podłogowych do różnych pomieszczeń, firma Natare przygotowała specjalne maty do stajni. Pozwalają one zachować wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny, a także komfort użytkowania.

Maty do stajni – solidne i higieniczne maty dla koni

Maty do stajni to doskonałe rozwiązanie dla każdego hodowcy koni i nie tylko. Zostały wykonane z najwyższej jakości gumy nieporowatej, dzięki czemu są wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także łatwe w czyszczeniu, co pozwala zachować wysoki poziom higieny nawet w trudnych warunkach. Maty do stajni poprawiają izolację, co sprawia, że zwierzęta nie są narażone na zimne podłoże. To także rozwiązanie bardzo ekonomiczne, ponieważ zakup maty dla koni pozwala zrezygnować ze stosowania innego rodzaju podłoży, które trzeba często wymieniać.

Maty do stajni – poznaj ich zalety

Najważniejszą zaletą naszych mat do stajni jest wysoka odporność na duże obciążenia, a także różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i chemiczne (przede wszystkim odchody). Dodatkowo ich teksturowana oraz amortyzowana powierzchnia zapewnia większą przyczepność, a także zwiększa komfort bezpieczeństwa i użytkowania. W przypadku takich miejsc jak stania, bardzo istotna jest również redukcja poziomu zapylenia. Jeżeli więc szukasz idealnego podłoża do stajni, postaw na niezawodne maty do stajni od firmy Natare.

Dlaczego warto stosować nasze maty do stajni?

Maty do stajni będą niezawodne, jeżeli zależy nam na komforcie zarówno hodowanych zwierząt, jak i samych hodowców. Dzięki nim w pomieszczeniach, w których przebywają konie, możemy zapewnić higieniczne warunki. Oferowane przez firmę Natare maty do stajni są łatwe w montażu oraz czyszczeniu. To zdecydowanie lepsza alternatywa niż stosowane w wielu stajniach podłoża, które trzeba często wymieniać. Maty do stajni posiadają specjalny rowkowany spód, co pozwala na lepsze odprowadzanie cieczy. Dzięki temu przez długi czas zachowają swoje właściwości i pożądany wygląd. Postaw już dzisiaj na niezawodne maty do stajni (maty dla koni).

Wyświetlanie jednego wyniku

 • 0 out of 5

  Mata Stablemat – mata do stajni

  904.59 1420.37  z VAT

  Mata do stajni

  • poprawiona izolacja
  • lepsza przyczepność
  • doskonała amortyzacja
  • rowkowany spód zwiększa skuteczność odprowadzania cieczyn
  Quick View
X