Maty Antyzmęczeniowe

Poślizgnięcia i potknięcia stanowią prawie jedną trzecią wszystkich groźnych obrażeń odnoszonych w pracy. Jeśli dodamy do tego niebezpieczeństwa wynikające z regularnego długiego stania na twardych powierzchniach, to instalacja odpowiedniej maty przemysłowej stanie się naprawdę niewielką ceną za zwiększone bezpieczeństwo pracy. Wycieraczki przemysłowe, w tym przede wszystkim maty antypoślizgowe redukują ryzyko poślizgnięcia i potknięcia na potencjalnie niebezpiecznych powierzchniach.

Długotrwała praca w pozycji stojącej może być przyczyną bólów stóp, nóg, pleców i może powodować sztywność karku i ramion. Długie stanie na twardych powierzchniach prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych takich jak żylaki i problemy z krążeniem. Badania naukowe, iż maty przemysłowe zmniejszają uczucie zmęczenia podczas pracy na stojąco i zwiększają wygodę pracowników.

Nasza oferta obejmuje maty przemysłowe na każde stanowisko i o różnych właściwościach. Szeroko pojęte wycieraczki przemysłowe takie jak maty antypoślizgowe, przeciwzmęczeniowe, olejoodporne, ognioodporne, wodoodporne czy elektroizolacyjne, dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klientów. Coraz częściej mata antypoślizgowa i przeciwzmęczeniowa stają się stałym elementem wyposażenia stanowisk pracy.